Wymiana plików graficznych i nie tylko

wymiana plików graficznych i nie tylko

Zdjęcia i pliki tekstowe to nie wszystko. W serwisach do udostępniania plików można wymieniać się także grafikami i plikami wideo.

Pliki graficzne

Przecież zapotrzebowanie na ilustracje, rysunki, grafiki i obrazy jest tak samo ważne jak zapotrzebowanie na fotografie. Właśnie dlatego możliwa jest wymiana plików, które można zeskanować lub sfotografować – mają wtedy format taki jak zdjęcia, czyli JPG lub TIFF. Należy pamiętać, że jakość pracy musi być wysoka, aby miała szansę zaistnieć w banku plików. Równie ważne jest zeskanowanie lub sfotografowanie pracy w wysokiej rozdzielczości. Słabe pliki od razu zostaną odrzucone przez moderatorów.

Pliki wideo i audio, animacje

To samo dotyczy plików wideo, które zamieszcza się w sieci w formacie WMV, FLV, AVI, MP4. Użytkownicy mogą udostępniać również kolaże i fotomontaże. Może i na to znajdzie się klient. Ważne, żeby znaleźć swoją niszę. Istnieją strony z plikami audio oraz serwisy, na których znajduje się baza z animacjami. Można tu znaleźć rozmaite motywy – począwszy od ekologii, skończywszy na ekonomii.
stopka_fg_pl

DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Blog