Jak zarobić w Internecie? Wykonać zlecenie

jak zarobić w internecie 2

Internet to nie tylko źródło informacji i rozrywki. To także miejsce, dzięki któremu wielu ludzi ma pracę, bo Internet to media i reklamy. Jednak nie trzeba być ani dziennikarzem, ani marketingowcem, żeby uszczknąć coś dla siebie.

Wypełnianie ankiet i klikanie w reklamy

Może niektórym trudno w to uwierzyć, ale na wypełnianiu ankiet można zarobić. Co prawda, nie są to zawrotne kwoty, ale jak mówi przysłowie: „Ziarnko do ziarnka, zbierze się miarka”. Ceny wahają się w granicach 2-15 zł za ankietę. Kwestionariusze dostępne są oczywiście po rejestracji na odpowiedniej stronie, ale czasami trzeba poczekać na pojawienie się zlecenia. Z kolei klikanie w reklamy to zadanie dla masochistów. Nie dość, że stawki za kliknięcie jest żenująco niskie, to przychodzące reklamy zapychają skrzynkę mailową. Strata czasu.

Zadania zlecone

Istnieją strony kojarzące zleceniodawców i zleceniobiorców. Ci pierwsi ogłaszają, że potrzebują np. kogoś, kto zaprojektuje stronę internetową lub przetłumaczy tekst na język obcy, a zleceniobiorcy zgłaszają się z wycenami za taką usługę. To strony, które skierowane są do specjalistów w różnych dziedzinach, najczęściej związanych z nowymi technologiami, marketingiem i tłumaczeniami. Ale nie tylko specjaliści mogą znaleźć zlecenia. Zleceniodawcy poszukują również uczniów i studentów do wykonania dość prostych zadań, np. przetestowania aplikacji mobilnej.
stopka_fg_pl

DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Blog