Czym jest aplikacja Filesgrape?

prawa autorskie filesgrape

Nadrzędną funkcją aplikacji Filesgrape jest umożliwianie autorom publikowanie swoich prac i czerpanie z tego korzyści. Treści zamieszczane na platformie są płatne, bo prezentują bardzo wysoką jakość. Korzystają obie strony – autor i użytkownik pobierający pliki.

Zarabianie na dziełach

Dobrej jakości praca wymaga włożenia w nią dużego nakładu pracy. Skoro twórca napracował się przy napisaniu artykułu naukowego, zrobieniu wyśmienitego zdjęcia lub skomponowaniu ciekawej ścieżki muzycznej, to dlaczego miałby nie dostać za to wynagrodzenia? Tu pojawia się problem braku dostępu do wydawców. Filesgrape rozwiązuje ten problem, bo umożliwia publikację każdemu. Wystarczy założyć konto i… publikować.

Prawa autorskie to świętość

Tym, co wyróżnia Filesgrape na tle innych platform do publikacji treści jest poszanowanie praw autorskich. Tutaj nie ma miejsca na „piractwo”. Każda treść posiada konkretnego autora lub autorów, którzy korzystają na tym, że ktoś pobiera ich prace. Dzieła są wysokiej jakości, więc użytkownik pobierający ma gwarancję, że płaci za coś wartościowego. To bardzo uczciwe rozwiązanie.

Kto może publikować?

Filesgrape nie stawia swoim użytkownikom ograniczeń – publikować może każdy, kto tworzy wysokiej jakości treści. Mogą to być prace naukowe, dzieła graficzne czy muzyczne, utwory wizualne czy multimedialne. Warunek – trzeba posiadać do nich prawo autorskie.
stopka_fg_pl

DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Blog