Dla kogo Filesgrape?

Aplikacja Filesgrape daje możliwość wymiany dobrej jakości treści i jednoczesną gwarancję ochrony praw autorskich. Dla kogo jest dedykowana? Z jakich elementów się składa?
Czym jest aplikacja Filesgrape?

Nadrzędną funkcją aplikacji Filesgrape jest umożliwianie autorom publikowanie swoich prac i czerpanie z tego korzyści. Treści zamieszczane na platformie są płatne, bo prezentują bardzo wysoką jakość. Korzystają obie strony – autor i użytkownik pobierający pliki.
Muzyka – ważniejsza niż myślisz

Muzyka to nie tylko rozrywka, nie tylko seria dźwięków, która towarzyszy nam w trakcie jazdy samochodem lub ćwiczenia w klubie fitness. Muzyką można nawet leczyć. A dziś przypada jej święto.
Na czym czytają Polacy?

Nie chodzi tu o miejsce czytania – na fotelu, na krześle czy na kuchennym stole. Bo w dzisiejszym świecie możliwości jest o wiele więcej. Pomińmy najbardziej oczywistą odpowiedź, czyli książkę tradycyjną, drukowaną. Chodzi o nośnik elektroniczny, na którym zapisany jest tekst – audiobook, e-book czy strona internetowa?
Zakaz fotografowania w miejscach publicznych?

Czy wyobrażasz sobie taką sytuację – jedziesz na wycieczkę, np. Paryża, i nie możesz sfotografować Luwru z zewnątrz. Wydaje się to taką abstrakcją, że aż trudno w to uwierzyć. A jednak… Europosłowie pracują nad ujednoliceniem praw autorskich w całej wspólnocie, a przytoczony przykład to jeden z możliwych scenariuszy – ten najbardziej czarny.
Jakie zdjęcia sprzedawać?

  Robienie zdjęć to pasja wielu. Jednak niewielu wie, że można na tym zarobić. Na początku nie będą to duże pieniądze, ale od czegoś trzeba zacząć. Jednak aby interes wypalił trzeba wziąć pod uwagę, że nie mogą to być byle jakie fotki.
Jak zarobić w Internecie? Wykonać zlecenie

Internet to nie tylko źródło informacji i rozrywki. To także miejsce, dzięki któremu wielu ludzi ma pracę, bo Internet to media i reklamy. Jednak nie trzeba być ani dziennikarzem, ani marketingowcem, żeby uszczknąć coś dla siebie.
Jak zarobić w Internecie? Sprzedać tekst lub zdjęcie

Internet to nie tylko źródło informacji i rozrywki. To także miejsce, dzięki któremu wielu ludzi ma pracę, bo Internet to media i reklamy. Jednak nie trzeba być ani dziennikarzem, ani marketingowcem, żeby uszczknąć coś dla siebie.
Jak zrobić dobre zdjęcie smartfonem?

Wielu fotografów twierdzi, że najlepszym aparatem jest ten, który mamy przy sobie. Najczęściej przeciętny Kowalski nie nosi w kieszeni aparatu cyfrowego, a tym bardziej lustrzanki. Za to prawie każdy ma przy sobie telefon lub smartfon. Dziś technologia jest już tak skondensowana, że nawet średniej klasy smartfonem można zrobić bardzo ciekawe zdjęcie.
Wymiana plików graficznych i nie tylko

Zdjęcia i pliki tekstowe to nie wszystko. W serwisach do udostępniania plików można wymieniać się także grafikami i plikami wideo.
stopka_fg_pl

DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Blog